0724.089.471
021.346.0994 /95/96

Noutati
NOUTATI

Left

Cariere

   Echipa noastra este in cautare de noi membri dornici de a se integra in colectivul Miral Instal. Atentia noastra se concentreaza catre recrutarea candidatilor cu potential, dar si perfectionarea angajatilor prin cursuri, scolarizari si schimburi de experienta. Daca doresti sa te alaturi echipei Miral, poti completa formularul de mai jos. Chiar daca job-ul dorit de tine nu se regaseste in lista activa, poti trimite cv-ul si de indata ce un post similar va fi disponibil, vei fi contactat de catre un reprezentant al companiei. CV-ul se trimite pe mail la adresa: resurse.umane@miralinstal.ro sau poti aplica completand formularul de mai jos.

Posturi vacante:

  1. Coordonator SSM si SUResponsabilitatiIntocmirea fiselor individuale de instruire SSM si SU;
    Implementarea masurilor necesare pentru asigurarea securitatii si protectiei sanatatii lucratorilor ,prevenirea riscurilor profesionale;
    Asigura informarea si instruirea periodica a lucratorilor;
    Sustine instruirile in domeniul SSM pentru noii angajati si pentru personalul subcontractor ,in conformitate cu legislatia in vigoare.
    Intocmeste si sustine instruiri specifice SSM si SU;
    Executa munca de teren si munca de birou;

    Cerinte

    Experienta in domeniul constructii ( activitate de santier)
    Pregatire in domeniul SSM si SU
    Curs SSM 80 ore
    Curs SU 60 ore
    Curs coordonator SSM 90 ore
    Cunostinte de operare PC
    Persoana organizata cu abilitati foarte bune de comunicare si lucrul in echipa
    Posesor permis de conducere categoria B

    Oferim salariu intre 5.000 lei si 5.500 lei

    Oferim si cerem seriozitate

    2. SUDOR

    Angajam sudori cu experienta, pentru sudura teava otel ( autogen si electric) polietilena.

    Studii medii, scoala profesionala

    Autorizatie ISCIR – constituie avantaj

    Salariu intre 3.500 lei si 4.500 lei

    Se ofera cazare in caminul societatii

    3. BULDOEXCAVATORIST

    Angajam buldoexcavatorist cu experienta;

    Permis cat C

    Salariu intre: 3.700 lei si 4.500 lei

    4. INGINER EXECUTIE LUCRARI APA CANAL

    Angajam inginer executie cu experienta

    Studii tehnice

    Autorizatie  RTE

    Autorizatie ANRE pentru executie instalatii conducte gaze naturale

    Permis auto

    Salariu intre 5.500 lei si 6.000 lei

    Se ofera cazare in caminul societatii.

    5. INSTALATORI INSTALATII APA CANAL, GAZE

    Angajam instalatori instalatii apa canal, gaze;

    Sudii medii, scoala profesionala

    Experienta in domeniu

    Salariu intre 3.500 lei – 4.000 lei

    6.  AJUTOR DE GESTIONAR

    RESPONSABILITATI
    Se subordoneaza gestionarului/directorului de logistica;
    Administreaza si organizeaza activitatea in depozit;
    Manipulare marfa.
    Tine evidenta stocurilor de marfa din gestiunea de care raspunde;
    Inregistreaza intrarile de marfa;
    Asigura primirea si receptia produselor;
    Raspunde de bunastarea si exploatarea eficienta a bunurilor;
    Pregateste livrarea comenzilor conform solicitarilor primite;
    Intocmeste raportari specifice turului si returului de marfuri;
    Inventariaza si gestioneaza bunurile companiei;
    Participa la activitatea de inventar derulata de companie;

    CERINTE
    Studii medii sau profesionale
    Permis de conducere B si CE
    Experienta in manipulare marfa – prezinta un avantaj
    Cunostiinte MS Office ( World, Excel)
    Rezistent la stres
    Spirit organizatoric

Nume

Telefon

Observatii

Postul pentru care aplici

Incarca CV